Pastoor Helgers

Uit Parwiki

Ga naar: navigatie, zoeken

J. Helgers pastoor 1941-1945

Johannes Julianus Eugenius Helgers werd geboren te Grevenbich op 21 oktober 1897.
Priester gewijd te Roermond op 1 april 1922.
Kapelaan te Venlo, H. Hart van 1922 tot 1936.
Rector te Venlo van 1936 tot 1941.
Op 16 februari 1941 pastoor in Elsloo.
Op 25 augustus 1945 pastoor benoemd in Nuth tot 1973.,br> Emeritus te Nuth vanaf 1973.
Overleden te Geleen op 9 maart 1979.
In het Liber Memorialis zijn pagina's 202-212 van zijn hand.

Persoonlijke instellingen